Informace pro nové členy

Velevážená lady, milý příteli,

právě jsi se stal/a majitelem legendárního motocyklu Harley Davidson. Možná to pro tebe bylo splněním celoživotního snu, možná jsi někde zaslechl jeho krásný zvuk či zahlédl nezaměnitelné linie a pochopil, že prostě musíš. Možná si ho loni koupil soused. Americký výrobce však nenabízí pouze hardware, kterým jsou naše krásné motocykly, ale také software. Tím je celosvětová organizace majitelů motocyklů H-D, která nese jméno Harley Owners Group(H.O.G.). Při zakoupení nového motocyklu jsi se stal/a automaticky na jeden rok členem této organizace a získal/a řadu zajímavých benefitů.

Dalším krokem v objevování fenoménu Harley Davidson může být členství v místním Chapteru H.O.G. Chaptery jsou příslušné jednotlivým dealerstvím. V našem případě patří H.O.G. Praha Chapter k firmě Klasik Moto a.s., která ti právě předala tvůj nový motocykl. Členství v Chapteru však již není automatické. Klub jako takový, a tedy i přijetí za člena má svá pravidla a zákonitosti. Jistě se teď ptáš, o co jde a jak to celé chápat.

Proč bys to měl/a dělat ?

Potkáš řadu stejných bláznů, jako jsi sám/a a je velká šance, že si mezi nimi najdeš pár nových kamarádů. Budeš dostávat pravidelně do svého mobilu zprávy, kam se o víkendu vyráží a odkud. Budeš mít přístup do členské části klubového webu. Na většině klubových akcí, ať již doma nebo v zahraničí získáš řadu výhod, které potěší nejen tvoji duši, ale i peněženku. Budeš dostávat exkluzivní klubový časopis. Dealerství ti poskytne druhý domov a bude tobě a tvému motocyklu věnovat zvláštní pozornost a péči.

ALE HLAVNĚ BUDEŠ MÍT MOŽNOST ZÍSKAT ŘADU NEZAPOMENUTALNÝCH ZÁŽITKŮ, POZNÁŠ LIDI A MÍSTA, KTERÁ BYS JINAK MOŽNÁ MINUL/A A STANEŠ SE SOUČÁSTÍ SVĚTA, KDE DANÉ SLOVO MÁ VĚTŠÍ CENU, NEŽ NADUSANÁ PRKENICE.

Co je proto potřeba udělat ?

Na začátek je dobré přijít mezi nás, říct, že máš zájem o členství a nasát si atmosféru. Určitě nebude na škodu absolvovat s námi nějaké akce a vyjížďky. Vyplníš přihlášku, abychom na Tebe měli spojení, zaplatíš vstupní poplatek a už ti nebrání nic v tom se stát naším členem. Na některé z příštích větších akcí klubu dostaneš slavnostně tzv. „barvy„ čili nádhernou výšivku se znakem Praha Chapter, kterou si našiješ na vestu, aby bylo jasné, kam patříš. Brzy zjistíš, že členství v H.O.G., a místním Chapteru má svou hodnotu a prestiž, kterou je ale třeba si i trochu zasloužit.

Po nových členech chceme, aby se hned aktivně zapojili do práce v klubu a to nejlépe některou z následujících forem. Po přidělení patrona se za jeho pomoci snažit o pomoc při pořádání větších akcí budeš organizátorem na akcích jako je otevírání motosezóny v Poděbradech, Národní rally aj. (instrukce dostaneš); reprezentaci na stánku klubu – budeš prodávat reklamní předměty chapteru na moto-akcích (vhodné zejm. pro nové ladies); zorganizování vyjížďky klubu – to obnáší nápad, určení trasy na zajímavou cestu s nějakou atrakcí po cestě (pamětihodnost, zábava, dobré jídlo). Pokud jsi zkušený jezdec, můžeš kolonu vést a ta následně bude po tobě pojmenována. S regulací dopravy ti pomohou naši
zkušení „vesťáci“. Alespoň jeden z těchto úkolů bys měl splnit během prvního roku členství v klubu. Tak nejlépe poznáš chod chapteru, seznámíš se s lidmi a pomůžeš klubu. V tomhle spolku musí máknout každý a nebylo by fér se jen bavit a přípravu akcí nechat na ostatních členech.

„Já tam nikoho neznám a oni mně mezi sebe nevezmou!“

Každý jednou začínal a nejsme templáři. Nemusíš se podepisovat krví za úplňku. Každou středu se scházíme na Šaldě (klubovna či hospůdka v areálu HD Šalamounka), a to i v zimě, ale nejlíp zapadneš do spolku na společných vyjížďkách. Vítána je i Tvoje partnerka nebo partner. Navíc ti bude přidělen patron/ka – jeden z nás, kdo tě zasvětí, jak to v klubu chodí a na kohose budeš moci kdykoliv obrátit s dotazy. Bude se ti věnovat na prvních akcích, než si najdeš v klubu další spřízněné duše. Tvůj patron také ohlídá, abys znal/a pravidla jízdy v koloně a nevznikaly
zbytečně nebezpečné situace a „krizovky“.

Nepiju, nekouřím a nejsem tetovaný/á!

Nejsme spolek magorů, co touží po násilí a destrukci. Milujeme svobodu a pohodu, kterou nám nabízí tenhle koníček. Každý z nás v životě už něco dokázal ( jinak by si nemohl koupit nejlepší motocykl na světě ) a potřebuje se odreagovat a o tom to je!

Přijď rovnou mezi nás do restaurace a klubu na Šaldě každou středu kolem 17:00.

A poslední věc, jak mít umístěné nášivky na klubové vestě? Malý návod níže!

VESTA (kopie)

Nejbližší akce

Nové fotogalerie

Image003.jpg 23. 3. Tatarák party
Image003.jpg 16. 3. Technické muzeum

Partneři

Harley Davidson STK Bohdalec Botel Albatros Harley Davidson Praha

HOG Praha na FB