Jak se stát členem?

Jak se stát členem H.O.G. Praha Chapter?

Pokud jste se již rozhodli stát se členem H.O.G.u, pak doporučujeme přečíst si následující instrukce. A pokud se nechcete zdržovat našimi radami, stáhněte si rovnou přihlášku (.pdf).

A teď hurá do našeho Pražského Chapteru…, vyplň přihlašovací formulář nového člena Praha Chapter a přilož k němu naskenovaný souhlas se zpracováním tvých dat. Případně jej vyplň a přines s sebou osobně na Šaldu.

Přihlašovací formulář H.O.G. Praha Chapter

Členské příspěvky činí 1900,- Kč ročně včetně klubového časopisu HOGazín, vstupní balíček pro nového člena stojí 3000,- Kč.

Platí se převodem na účet Chapter u Unicredit Bank č. 555444/2700, variabilní symbol je Tvé členské číslo v HOG (bez CZ/CS), výjimečně lze zapltit hotově na Šaldě u pokladníka klubu.


 Jak vyplnit přihlášku do mezinárodní organizace HOG?

1. Členem se automaticky na jeden rok stává každý, kdo si u oficiálního dealera zakoupí nový motocykl. Dealer vyplní za něj přihlášku, odešle ji do Evropské centrály a šťastný majitel nového motocyklu obdrží z Anglie vstupní balíček, kde je mimo jiné příjemnosti a dárky i karta HOG s členským číslem. V naší republice začíná zkratkou CS a za ní sedmimístné číslo. Dále je tam vyznačeno do kdy karta platí.

2. Po uplynutí jednoho roku obdrží tento člen dopis, ve kterém jej Evropská centrála HOGu upozorňuje na skutečnost, že jeho členství končí a že je potřeba jej platbou prodloužit.

3. Může se rozhodnout, na jak dlouho si chce členství předplatit – možnosti jsou jeden, dva a tři roky a nebo tzv. LIFE MEMBfER – to je doživotní členství. Podle toho se řídí částka, která je uvedena na druhé straně dotazníku případně na dopisu, který po prvním roce přijde.

4. Dotazník se jmenuje European enrolment/Renewal form – zde jsou rady, jak se vyplňuje:

Language preference: zaškrtnutím jedné z nabízených variant si volíte jazyk, kterým chcete s HOGem komunikovat.

Type of membership: nový člen zakřížkuje new, stávající vyplní vpravo své číslo karty HOG a do kdy platí. V případě, že chcete přejít na doživotní členství, zaškrtněte Life,

Gender: je třeba zvolit, kterého jste pohlaví – možnosti jsou pouze dvě: Male je mužské a Female je ženské. Dětinové mají smůlu.
First Name: je křestní jméno ( nepište háčky a čárky )
Surname: je příjmení ( nepište háčky a čárky )
Street: je ulice a číslo ( nepište háčky a čárky )
Postcode: je PSČ
City: je město ( nepište háčky a čárky )
Country: je Czech Republic
Telefony: nevyplňujte, pokud neumíte anglicky
E-mail: vyplňte, pokud jej opravdu používáte denně
VIN Number: najdete v malém techničáku na zadní straně nahoře ! Důležité ! VIN není SPZ nebo číslo motoru !!!
Chapter Name: Praha
Chapter Number: 9242

KAPITOLA Associate Membership – se týká Vaší spolujezdkyně, pokud ji chcete přihlásit. Cena je výrazně nižší, než u řidiče ( pouze 33,– Euro )

KAPITOLA Method of payment – prosím čtěte pozorně! HOG nepřijímá cash peníze zaslané poštou ani platby bankovními převody. V minulosti s tím byly velké problémy, protože oni takové platby prostě v tom kvantu neumějí přiřadit a tak to opravdu nezkoušejte!
Možnosti jsou pouze dvě. Nejjednodušší je platba prostřednictvím platební karty Visa nebo Eurocard/Mastercard. POZOR! Tato karta musí být embossovaná – tzn, že šestnáctimístné číslo je vytlačeno na povrch. Neembossované karty nefungují.
A ještě jedna důležitá věc: některé banky vyžadují, abyste se generelně rozhodli, zda povolíte stahování plateb z Vaší karty. To zná každý, kdo nakupuje po internetu. Toto můžete povolit nebo zakázat přímo v bance a nebo na jejich informačních telefonech začínajících trojčíslím 800…

Druhá možnost je nechat si bankou vystavit šek a ten spolu s vyplněným formulářem zaslat na adresu HOGu v Twickenhamu – je uvedena na formuláři. Podle dostupných informací to stojí například v KB asi 200,– Kč. Adresa a bankovní kódy jsou na druhé straně formuláře – jedná se o Bank of Scotland.

Zpět k formuláři – je nutno zakřížkovat buď druh Vaší platební karty – Visa, případně Euro/Master a nebo platbu šekem (cheque)
Credit card Number: šestnáctimístné číslo embossované karty
Exipry date: zpravidla se neuvádí den, ale pouze měsíc a rok ( například 07/06 )
Name on Card: jméno uvedené na kartě
Signature: Váš podpis majitele karty na znamení, že souhlasíte, že si z Vaší karty stáhne HOG patřičnou částku
Date: tím se myslí datum Vašeho podpisu
Full membership amount: částka za plné členství
Associate Membership amount: částka za přidružené členství spolujezdce
Total paid: částka k placení celkem
Currency: měna ( Euro )

Následuje poštovní adresa, na kterou odešlete vyplněný dotazník a případně přiložte šek, pokud jste si zvolili platbu šekem. Formulář můžete odeslat také faxem na adresu, která je uvedená na druhé straně formuláře, ale nelze faxovat šek.
Ladies of Harley
Členství pro dámy v klubu Ladies of Harley je bezplatné. Zakřížkujte typ svého členství v Hogu, pokud se chcete stát členkou.

V případě, že si nebudete vědět rady, obraťte se na nás nejlépe e-mailem a nebo osobně (v Praze 5, U Šalamounky 41), každou středu od 17:00.

PLACENÍ ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ DO H.O.G. BANKOVNÍM PŘEVODEM

Placení členských příspěvků do H.O.G. je možno provádět embossovanými kreditními kartami, nechat si v bance vystavit šek ( což stojí cca 200,- Kč ) a nebo bankovním převodem z účtu. Pro ten případ následují údaje o bance, mezinárodní kódy banky, v čí prospěch se částka převádí, čísle účtu příjemce a variabilním symbolu.

HOG se přestěhoval a proto nyní sháníme nová data, která zde brzy zveřejníme!

Členové nesmí zapomenout uvést své členské číslo začínající CS nebo CZ do věci a nebo do poznámky, jinak nebude moci H.O.G. jejich platbu přiřadit k jejich jménu a přijdou o peníze.

Pokud Vám nebude něco jasné, obraťte se v pracovní době a nebo ve středu na Šaldě na pokladníka Chapteru Praha, který Vám rád pomůže. ( do hrobu ! )

A níže popis jak prodloužit a obnovit své členství!

Obnovení a registrace členství HOG

HOG
Praha Chapter

Nejbližší akce

Nové fotogalerie

Image008.jpg 23. 3. Tatarák party
Image008.jpg 16. 3. Technické muzeum

Partneři

Harley Davidson STK Bohdalec Botel Albatros Harley Davidson Praha

HOG Praha na FB