Kontakty

Harley Owners Group Praha Chapter Czech Republic


Adresa: U Šalamounky 41, 158 00 Praha 5, Czech Republic
GPS: 50.0665372N, 14.3826183E
E-mail: praha.chapter@hogpraha.cz

IČ: 63839679
ČÍSLO ÚČTU: Unicredit Bank: 555444/2700

Pro zahraniční platby:

SWIFT/BIC kód: BACXCZPP
IBAN: CZ79 2700 0000 0000 0055 5444

Sponsoring Dealer

vavrinaVojta Vavřina
+420 731 516 127
vojta@harley-davidson-praha.cz

Director

Kamil Bernard
+420 608 983 321

director@hogpraha.cz

Assistant Director

stomeLukáš Stome
+420 603 451 228 assistant.lukas@hogpraha.cz

Assistant Director

Jiří „Hellboy“ Schön
+420 776 760 510
assistant.jirka@hogpraha.cz

Treasurer

Oliver Jirsa
+420 739 555 366
treasurer@hogpraha.cz

Secretary

Tomáš „Hezoun“ Rybníček
+420 728 839 471

secretary@hogpraha.cz

Activities Officer

Miloslav „Hlína“ Limpauch

activities.hlina@hogpraha.cz

Activities Officer

Hanka Jarolimová
+420 724 055 677
activities.hanka@hogpraha.cz

Activites Officer

kudlikJiří Kudlík
+420 604 233 806

Ladies of Harley Officer

sekyrovaIlona Sekyrová
+420 724 236 615
ladies@hogpraha.cz

Editor / Webmaster / Historian

Jan Hejk
+420 723 035 928

editor@hogpraha.cz

Safety Officer

Miroslav „Endy“ Endyš
+420 737 222 094

safety@hogpraha.cz

Membership Officer / Road Captain

Lukáš Kindl
+420 775 554 635
membership@hogpraha.cz

Head Road Captain

Tomáš Kodíček
+420 602 333 320 rc.texas@hogpraha.cz

Road Captain

Jaroslav „Gas“ Dvořáček
+420 608 983 653 jarda.gas@gmail.com

 

Head of Photographers

Michal Krška
+420 724 828 050 photographers@hogpraha.cz

 

 

Nejbližší akce

Nové fotogalerie

Image00036.jpg 25.-28.7. Pskov: Wheels and Grill Party
Image00037.jpg 17. - 21. 7. 1000 MILES

Partneři

Harley Davidson STK Bohdalec Botel Albatros Harley Davidson Praha

HOG Praha na FB