Dobrovolníci na 115. výročí H-D

HD 115

Ahoj members,

výroční oslavy naší milované značky i našeho klubu se rychle blíží. Kromě toho, že si to pořádně užijeme, nás čeká i hodně práce. Věříme, že se zapojí všichni čekatelé, nováčci i členové, kteří hrdě nosí barvy našeho klubu.

Je zapotřebí zajistit pomoc při přípravě areálu Výstaviště na oslavy, a to již od soboty 30. 6. 2018 každý den až do středy 4. 7. 2018 (stavění stánků apod.). Po oslavách pak hned budeme potřebovat ještě dobrovolníky na bourání atd.

Během oslav samotných budeme potřebovat mít neustále k dispozici několik members přímo v areálu (cca několikahodinové „služby“).

Prosíme, hlaste se Hellboyovi na activities.jirka@hogpraha.cz. Do mailu mu pošlete dny, kdy můžete být klubu k dispozici, a také to, jaký druh pomoci z výše uvedených jste schopni zajistit.

Předem Vám všem děkujeme!

Váš výbor

Nejbližší akce

Nové fotogalerie

Image020.jpg 23. 3. Tatarák party
Image020.jpg 16. 3. Technické muzeum

Partneři

Harley Davidson STK Bohdalec Botel Albatros Harley Davidson Praha

HOG Praha na FB