Registrace
Přidáno: 14/08/2015

BIKERSKÉ HRY NA PHD – Vyhrajte zájezd na F1 do Monaka 2016!

Ahoj members,

letos na Prague Harley Days bude probíhat jedna velká bikerská hra, kde můžete vyhrát zájezd pro dva na Velkou cenu Formule 1 v Monaku 2016!

Ve Formuli 1 jde o rychlost a v chystaných Bikerských hrách na Prague Harley Days zase spíše o zručnost. Obě to jsou ale typické chlapské záležitosti a obojí stojí za to vyzkoušet. Cílem soutěže bude projet vytyčenou trasu co nejpomaleji a během jízdy se nedotknout země. Soutěžit lze jak na vlastních strojích Harley-Davidson, tak na stroji zapůjčeném organizátory. Soutěž je rozdělena na kvalifikaci a finále.

Jak se soutěží

Kvalifikace se jede formou veřejně vyvěšeného pořadí. Jezdec, který zajede nejpomalejší jízdu, obsadí první, tedy nejvyšší místo. V rámci kvalifikace nejsou jezdci limitování počtem pokusů. Jízdu je možné absolvovat několikrát a pokusit se tak sesadit nejpomalejšího jezdce. Jediným omezením je skutečnost, že se závodník musí zařadit opět na konec fronty.

Kvalifikace se jede v pátek 4. 9. od 12 do 18 hodin. Majitelé H-D se mohou kvalifikovat do své kategorie ještě v sobotu 5. 9., a to od 9 do 13 hodin.

Finále

Hlavní závod se uskuteční v sobotu 5. 9. od 14 hodin. Zúčastní se ho třicet dva nejlepších jezdců z  kategorie H-D a každý už bude mít pouze jeden pokus. Ti nejpomalejší a nezručnější se mohou těšit na krásné čtyři dny v Monte Carlu na jaře příštího roku!

Pokud se chccete zúčastnit a být mezi prvními, kteří vše vyzkouší, hlaste se mi na editor@hogpraha.cz! Kdo nezkusí, nevyhraje!!!

Držím všem palce!

Kamil