Registrace
Přidáno: 13/06/2016

Kudla Harley Days se blíží, již 23.-24.7.!

Ahoj members a přátelé HOG Praha Chapter,

po vydařeném nultém ročníku tajné vyjížďky nyní již uváděné jako Kudla Harley Day, jsem se rozhodl akci zopakovat, takže se máme opět na co těšit. Udělejte si tedy 23.7. – 24.7. 2016 čas a pojďme si společně nejdřív zajezdit a pak něco sníst a popít.

KHD  bude probíhat následovně:

V sobotu 23.7 bude sraz v 11.00 na Šaldě. Po občerstvení pojedeme tajnou jízdu v normálním bezpečném tempu. Na konci tajné jízdy bude připraven odpolední i večerní program včetně kapely a půlnoční překvapení (tentokrát ale né to obvyklé). Místo konání je opět tajné, ale jen pro toho, kdo pojede poprvé J. Možnost je samozřejmě přijet až večer přímo na cíl akce a vyjížďku vynechat.

Všem, kdo seberou odvahu a pojedou, doporučuji vzít s sebou hlavně spacák, karimatku, celtu a případně stan (střecha nad hlavou, vč. sociálního zázemí zajištěna, ale spaní vedle motorky má taky něco do sebe), vlastní půllitr a nějakej ten zlaťák (do 500 Kč, podle počtu účastníků-tj. čím víc lidí, tím míň peněz) jako příspěvek na program a zajištěné jídlo, pivo a limo. Kdo tedy pojede, nebo kdo bude chtít přijet na tajné místo individuálně,  hlaste se, prosím, na activities.kudla@hogpraha.cz. Bude to stát za to, ničeho se nebojte. Těšíme se na Vás!!

PS: Kapelu a půlnoční překvapení cáluje Majda, která si s námi zapije narozeniny ;).

PS2: Účastníkům jízdy do Prešova ze omlouvám za kolizi termínů, jinak to nešlo. Příští rok už se to nestane.

Kudla